Samen groeien!

Nieuws

31 Aug 2018

Geschenken aan werknemers: vrijgestelde bedragen stijgen

De verhoging gebeurt retroactief vanaf 1 januari 2017. Het gaat om volgende vrijgestelde bedragen:   Gelegenheid Nieuwe bedragen Vorige bedragen Sinterklaasfeest, Kerstmis of nieuwjaar     40 EUR per jaar + 40 EUR per kind ten laste     35 EUR per jaar + 35 EUR per kind ten laste Eervolle onderscheiding     120 EUR     105 EUR PensioneringMinimum-maximum     40 EUR per dienstjaar120 EUR – 1.000 EUR     35 EUR...

Lees meer

7 Aug 2018

‘Gratis’ wonen goedkoper voor bedrijfsleiders

Negen miljoen euro trekt de federale regering uit om de belastingverlaging te financieren. In de begrotingstabel die de regering-Michel eind juli voorstelde, staat er bij de fiscale maatregelen maar één die geld kost. Hij raakte ondergesneeuwd door de arbeidsdeal en de Arco-regeling, die toen alle aandacht wegkaapten.  Een ondernemer brengt zijn...

Lees meer

10 Jul 2018

Onbelast bijverdienen start op 15 juli

 Werknemers die minstens 4/5 werken, zelfstandigen in hoofdberoep en gepensioneerden mogen vanaf zondag 15 juli 2018 vrij van belastingen en sociale bijdragen tot 500 euro (geïndexeerd tot 510 euro) per maand bijverdienen in verenigingswerk en diensten aan burgers. Voor activiteiten in de deeleconomie ligt de grens op 6000 euro (te...

Lees meer

Over Leys Rudi

De wereld van accountancy en fiscaliteit komt meer en meer in een consolidatiefase terecht, waarbij alleen de grotere kantoren hun plaats in de markt kunnen veroveren en handhaven.

Accountants & Belastingconsulenten Leys Rudi staat voor een performant team met een ruim netwerk dat zich inzet om klantgericht ondernemers en organisaties te bedienen met snelheid, flexibiliteit maar vooral accuraatheid.

Onze missie en waarden

Accountancy & fiscaliteit

Uw boekhouding, BTW-administratie en fiscaliteit zijn bij ons in goede handen.

Meer info

Bedrijfsconsultancy & juridisch advies

We zijn gespecialisseerd in startersbegeleiding en juridisch advies.

Meer info

Financiële planning

We helpen u graag verder met het opstellen van een financieel plan.

Meer info

Joline De Wachter

Administratief medewerker
joline@leysrudi.be

Ellen De Leeneer

Administratief medewerker
ellen@leysrudi.be

Rudi Leys

Zaakvoerder
rudi.leys@leysrudi.be

Jean-Paul Huygens

Dossierbeheerder
jph@leysrudi.be

Lodewijk De Mulder

Dossierbeheerder
lodewijk@leysrudi.be

Nele Leys

Dossierbeheerder
nele@leysrudi.be

Evgenia Panteleeva

Dossierbeheerder
evgenia@leysrudi.be

Valentino Ragatuso

Dossierbeheerder
valentino@leysrudi.be

Contacteer ons

02 756 03 90
info@leysrudi.be

Heirbaan 85
1830 Machelen

Contactformulier


Volg ons op Facebook!